Pohled na KuniceO KROK ZPĚT 
KONTAKT 

Na Internetu
V Kunicích

Dětský den v Kunicích

Letošní již druhý dětský den v Kunicích, který se konal dne 4. června 2006 v areálu TJ Kunice „Ve Žlábkách“. Navzdory chladnému a větrnému počasí se akce zúčastnilo 160 dětí se svými rodiči, což je téměř dvojnásobek loňské účasti! Pro děti bylo nachystáno celkem 8 disciplín - hod míčkem na Šášu, skákání v pytli, poznávání hraček poslepu, kop na bránu, shazování kuželů, házení létajícím talířem do obruče, běh přes překážky ping-pong míčkem na lžíci a jako poslední bylo házení kroužků na cíl. Děti byly rozděleny celkem do pěti věkových kategorií. Pro vítěze všech kategorií byly připraveny krásné ceny. Jako doprovodný program bylo pro děti připraveno promítání pohádek, jízdy na koních.

Na závěr se děti dočkaly i opravdického kouzelníka ustrojeného v černém plášti, který všechny přítomné zavedl do tajů kouzel a čár a děti si samy mohly vyzkoušet, jaké to je být slavným Harry Potterem nebo Hermionou, a dospělí se přiučili třeba, jak si např. přičarovat´peníze.

Po vyhodnocení výsledků se zábava našla i pro dospělé - pojídání velkých staročeských koláčů a kopy na bránu.

Hlavní cíl akce byl úspěšně splněn - nikomu se nic nestalo a všem se akce moc líbila. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem sponzorům, kteří se na této akci podíleli a pomohli nám tak potěšit naše nejmenší. Doufáme, že i napřesrok se setkáme opět v hojném počtu v Kunicích na třetím dětském dni.

 
Přidat k oblíbeným © 1999-2006 Všechna práva vyhrazena www.sweb.cz/kunice