Pohled na Kunice
Nic
Mapa ČR
Nic
OBECNÍ ZPRAVODAJ 
NÁZVY ULIC V OBCI 
FIRMY V OBCI 
ORGANIZACE V OBCI 
OBCE V OKOLÍ 
KUNICE V TISKU 
FOTOGALERIE 
HYDE PARK 
KUNICKÝ BAZÁREK 
KUNICE OČIMA... 
MAPA SERVERU 
Kunice na Facebooku - klikněte pro aktuální informace
Kunice na facebooku

Na Internetu
V KunicíchPočasí v ČR:Počasí v Kunicích dle Norů (Yr.no)


Kunický Business Magazín

Posláním kunického Business magazínu je bližší seznámení občanů obce a návštěvníků našeho serveru s firmami, které v obci působí nebo k ní mají blízký vztah. Za obsah jednotlivých příspěvků odpovídají jednotlivé subjekty, nikoliv správci serveru.

Mgr. Romana Milotová

Nemoc je jen informace – a jako s takovou se dá dobře pracovat.

Krásný den,

jmenuji se Romana Milotová a do obce Kunice - Vidovice jsem se spolu s rodinou přestěhovala v březnu 2006. Zabývám se poradenskou činností v oblasti společenských věd a rozvoje osobnosti.

Metody, kterými se zabývám patří do oblasti metod alternativní, přírodní medicíny. Jedná se o kineziologii metoda One Brain Three in One, Reiki, a metody zabývající se harmonizací duše. Všechny tyto uvedené metody učí žít člověka v harmonii sám se sebou, přírodou, okolím, vesmírem…Jsou to přirozené metody, jak se zbavit stresu, nemocí fyzického ale i duševního (duchovního) těla a jak najít rovnováhu.

Kineziologie podporuje všechny aktivity, které s sebou nese život v průběhu 24 hod. denně např.:

 • jasněji myslet,
 • učit se a pracovat bez stresu,
 • žít s druhými v harmonii,
 • být odolný vůči úrazům,
 • znovu získat a udržet si své zdraví,
 • tvořivě formovat svůj život a další...
 • Metoda One Brain Three in One – metoda na odstranění stresu pomocí svalového testu. Svalový test je biologická zpětná vazba, pomocí které jsou identifikovány příčiny problému (co, kdy, proč, jak…). Pokud dojde k pochopení a odstranění příčin, není důvod „mít problém“. Přes „Barometr chování“ má pak klient zpětnou vazbu o tom, jaké chování produkuje ve stresu, jaké chování chce produkovat a jelikož se pracuje i s funkcí jeho vzhledu (rysy) je klient nasměrován, jak svůj problém řešit. Dále se pracuje s různými esencemi jako např. Bachova květinová esence, Maui esence, růžová esence a další. Cílem esencí je dát správný impuls, sílu a duševní očistu. Esence mohou sloužit jako prevence proti tělesným neduhům a jako podpora při odborném ošetření.

  Obecně je metoda One Brain velice úspěšná v oblasti řešení (léčení) zdravotních problémů jako např.:

 • alergie
 • astma
 • různé druhy dysfunkcí (dyslexie, dysgrafie)
 • ekzémů, včetně atopyckého
 • nemoci štítné žlázy
 • různých druhů onemocnění krve, očí, poruhy sluchu, neplodnosti a mnoho dalšího..
 • velice efektivní je zde psychická i fyzická podpora při léčení rakoviny a zvládnutí chemoterapie
 • dále v oblasti řešení vztahových problémů typu manželských, partnerských, rodičů s dětmi, školní problémy, obchodní vztahy… ale i problémů dětí.
 • Reiki – pochází z japončtiny a znamená univerzální, kosmická životní síla a energie. Tato energie slouží výlučně na terapii a zachování zdraví lidí, zvířat a rostlin. Reiki léčí tím, že se energie dostává do nemocných částí těla a nabíjí je pozitivní energií.

  Vlastnosti reiki:

 • nediagnostikuje, ale léčí (nemoc je jen stav disharmonie - nerovnováhy)
 • obnovuje duševní rovnoháhu a mentální pohodu
 • očišťuje tělo od jedů
 • stabilizuje v emocích
 • zkvalitňuje učení (se)
 • napomáhá tělu v sebeuzravovacích schopnostech.
 • Velice dobře jsou reiki využitelné zejména při přípravě osob na operace, při dlouhodobých nemocech, úrazech, zraněních, extrémním stresu. Při jejím využití dochází k rychlejší rekonvalescenci, zmenšuje se bolestivost a urychluje se obnova tkání. Z hlediska psychiky vrací lidem větší klid, schopnost soustředit se, atd.

  Harmonizace duše – pod tímto názvem se skrývají další metody, které podporují efektivitu výše uvedených metod a významně se podílejí na kvalitě lidského života jako např. harmonizace drahými kameny, barvou, esencemi, metody Feng Shui, duchovní léčení.

  Kontakt - poradna:
  Mgr. Romana Milotová
  Kunice – Vidovice 114 (Strančice)
  Tel.č. 608 96 87 94
  Email. milota@anchora.cz  Realitní Portál, s. r. o.

  Popis subjektu
  Realitní kancelář REALITNÍ PORTÁL s.r.o. se Vám snaží zajistit bezproblémový postup při řešení jedné z nejdůležitějších otázek každého z nás „bydlení“. Zakladatelé realitní kanceláře pracují v oblasti realit již od r. 2000 a podíleli se na zprostředkování více jak 600 obchodech. Realitní Portál s.r.o. funguje na trhu od roku 2004 a stále se snaží na základě individuálního přístupu pomoci všem klientům. Všichni naši makléři procházejí odborným školením, aby spolu s dalšími kvalitními realitními kancelářemi na trhu zvýšili úroveň realitních služeb pro klienty.

  Realitní Portál s.r.o. Vám připraví veškeré smlouvy a potřebné dokumenty potřebné k hladkému průběhu pronájmu nebo prodeje Vašich nemovitostí. Naši externí právní odborníci specializující se na právo v oblasti realit, řeší také vzniklé problémové situace, které se snažíme eliminovat prověřováním získávaných informací a osobní účastí při nabízení nemovitostí.

  Základní informace o subjektu
  Doba existence: od roku 2004
  Velikost společnosti: 12 zaměstnanců
  Předmět podnikání: pronájem, prodej a výkup všech druhů nemovitostí (byty, domy, pozemky)

  Mezi další služby, které klientům poskytujeme patří:

  • prodej a pronájem nemovitostí
  • poradenství na trhu realit
  • finanční poradenství (zajištění hypotéky a úvěru ze stavebního spoření)
  • odhad nemovitostí
  • zaměření nemovitostí
  • pojištění nemovitostí

  Kontakt
  Adresa: Vidovice 66, 251 63
  Pobočka: Pivoňková 2039, Praha 10, 106 00
  Provozní doba: 9 - 19:00
  Telefon: 272 652 464
  Mobil: 604 24 52 52
  Email: info@realitniportal.cz
  Internet: www.realitniportal.cz  AP Studio


  Vážené paní a slečny,

  ovolte mi, pozvat Vás do již tři roky otevřeného AP studia. Co Vám mohu nabídnout?

  Vzhledem k mnohaleté praxi v oboru kosmetika a masáže jsem připravena Vám poskytnout kompletní ošetření pleti českou kosmetikou RYOR nebo německou kosmetikou ALCINA. Obojí v základní či nadstandartní formě. Průběžně sleduji nové poznatky a vývoj, zúčastňuji se odborných seminářů, a tak jsem si vědoma, že správná péče musí vycházet z individuálních potřeb pleti každé klientky, a proto odborné znalosti a poradenství jsou nenahraditelné a samozřejmé. Během ošetření Vám mohu nabídnout suchý nebo parafínový zábal na ruce včetně masáže, úpravu obočí, barvení obočí i řas a v neposlední řadě také depilaci teplým voskem. Budete-li chtít,ráda Vás i nalíčím.

  O tom,že světlo v různých formách léčí, dnes již nikdo nepochybuje. Léčebné polarizované světlo působí na organismus analgeticky (potlačuje bolest), protizánětlivě a biostimulačně. Právě poslední dva účinky zdárně využívám při aplikaci BIOSTIMULÁTORU na ošetření pleti, např. po hlubokém čištění, při léčení akné a dermatid nebo na zmírnění negativních projevů lupénky. BIOSTIMULÁTOR také velmi dobře uvolňuje svalové spazmy a tímto se dostávám k další mojí nabídce, kterou jsou masáže.

  Často si ani neuvědomujeme, jak sedavé zaměstnání mnohdy spojené s prací na počítači, jednostranný pohyb a nebo naopak přemíra práce bez odpočinku může způsobit bolesti zad a šíje. Pro většinu z nás se ztuhlost kloubů a bolest ve svalech staly běžnou záležitostí,na kterou jsme si už zvykli.

  Klasická masáž (západní-evropská) se zaměřuje na svaly,šlachy a vazy. V závislosti na rychlosti a hloubce masážních hmatů může mít stimulující nebo uklidňující účinky.

  Čínská masáž (východní) se řídí principy čínské medicíny (staré již 4000 let!), kdy hlavní koncepcí této účinné masáže je vyrovnávání a harmonizace toku životní energie. Tato energie prochází lidským tělem v meridiánech a působením přes akupresurní body na těchto drahách dochází k uvolnění ztuhlosti svalů, k odblokování zad, zlepšuje se krevní oběh, obnovuje se energie a člověk se zbavuje stresu.

  Pro ty, které často trpí bolestmi hlavy, je vhodná protimigrénová masáž

  Reflexní masáž chodidel je také jednou z mnoha metod čínské masáže, při níž lze na poměrně malé ploše obsáhnout prakticky celé tělo.

  Ať už podstoupíte jakoukoliv masáž v klidném prostředí při relaxační hudbě, svíčkách a aromalampě, věřte, že dobrá a kvalitní masáž ovlivní všechny úrovně Vaší osobnosti. Po duševní stránce Vás masáž zbaví nejen stresu a úzkostí, ale také Vám pomůže lépe si uvědomit své tělo jako celek. Začnete mu naslouchat a převezmete tak odpovědnost za vlastní štěstí a zdraví.

  Těším se na Vaši návštěvu.

  Alena Pancová  Alkom Security, a. s.


  Alkom Security

  Popis subjektu
  Firma Alkom byla založena v roce 1991 jako s.r.o. a v roce 2000 i jako a.s. Od svého založení se specializuje na systémy zabezpečení osob, majetku a informací. Základnim produktem firmy Alkom je komplexní řešení technického zabezpečení, navržené a vyprojektované na základě dlouholetých zkušeností našich vysoce kvalifikovaných odborníků. Naše činnost začíná bezpečnostním posouzením zabezpečovaného objektu, pokračuje poradenskou činností a projekční činností a po odsouhlasení zákazníkem následuje realizace technického zabezpečení a napojení na MDC-PCO ALKOM. Samozřejmostí je dlouhodobá garance a nepřetržitý servis dodávaných zařízení. Veškerou nabídkovou činnost a poradenství poskytujeme bezplatně s individuálním přístupem a s využitím nejmodernějších technologií a poznatků v našem oboru. Naší prioritou je spokojenost zákazníka a maximální kvalita ve spojení s optimálním ekonomickým řešením.

  Základní informace o subjektu
  Doba existence: od roku 1991
  Velikost společnosti: 150 zaměstnanců
  Předmět podnikání: Projekce, montáž, servis bezpečnostních a slaboproudých zařízení, provozování pultu centrální ochrany
  Prodejny: V Holešovičkách 10/1446, Praha 8, 180 00
  Partneři: Česká pošta, ST.SPRÁVA, zahraniční firmy - 5200 objektů po celé ČR.
  Plány: „Kunická iniciativa – bezpečná lokalita“ – vybudování bezpečnostního zásahového dispečinku

  Působení v Kunicích
  Sponzoring: 4 roky TJ KUNICE oddíl kopané
  Služby obyvatelům obce – komplexní bezpečnostní služby v okolních obcích s centrem v Kunicích /podpora od p. starosty Málka/
  Nepřetržitý monitoring bezpečnostních a technických signálů na Pultu centrální ochrany včetně zajištění výjezdu zásahové skupiny přímo ze stanoviště v Kunicích

  Zabezpečení rodinných domů, garáží, obchodů apod zahrnující:

 • mechanické zábranné systémy - bezpečnostní dveře, mříže, fólie, trezory, klíčové systémy, automatická vrata, ad.
 • elektronickou zabezpečovací signalizaci – zabezpečení vstupů do objektu, prostoru, tísňová tlačítka, apod.
 • napojení na Pult centrální ochrany včetně zásahu přímo z Kunic
 • elektronickou požární signalizaci – zabezpečení proti požáru
 • systémy průmyslové televize – kamery, domácí telefony apod.
 • kontrolu vstupů a docházky
 • společnou televizní anténu
 • a další slaboproudé systémy.
 • Kontakt
  Adresa: V Holešovičkách 10/1446, Praha 8, 180 00
  Provozní doba: 8-16:30
  Telefon: 242 490 222
  Email: alkom@alkom.cz
  Internet: www.alkom.cz


   
  Přidat k oblíbeným © 1999-2024 Všechna práva vyhrazena www.kunice.eu